E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek

0
34528
E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek
E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek

E-Nabız kullanıcısı vatandaşlarımızın merak ettiği konuların başında gelen E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek sorusu hakkında merak edilen bilgileri buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek

Sağlık kuruluşlarınızda vermiş olduğunuz sonuçların artık anlık olarak sisteme düşmesi ile beraber kullanıcıların merak ettiği E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek sorusu hakkında bilgiler sunalım.

Bu tarz bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman E-Nabız sistemi üzerinden profilinize giriş yaparak belirteceğimiz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra menüler içerisinde yer alan Tahlillerim menüsüne giriş yapınız.
  • Ardından ziyaretlerim menüsü içerisine giriş yaparak burada yer alan ” Profilimde Görünmesin ” seçeneği bulunmaktadır.
  • Burada sistemde yaşanan bazı sorunlar E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek olarak karşınıza çıktığı için sizler bu işlemi değiştirmek istediğiniz zaman E- Devlet üzerinden sisteme giriş yaparak bu gizlenme olayını değiştirme şansını yakalamış olacaksınız.

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde sorunu giderme şansını yakalamış olacaksınız. İşte merak ettiğiniz E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek sorusunun cevabı.

CEVAP VER