E-Nabız sağlık ocağı Değiştirme

0
727
E-Nabız sağlık ocağı Değiştirme
E-Nabız sağlık ocağı Değiştirme

Aile hekimi ile alakalı gelen sorularınızın cevaplarını E-Nabız sağlık ocağı Değiştirme işlemi olarak sitemizde bulabilirsiniz. Belirteceğimiz adımları takip ederek sizlerde sistem üzerinden güncel bir şekilde işlemlerinizi yaparak bu sorunu ortadan kaldırmış olacaksınız.

E-Nabız sağlık ocağı Değiştirme 2022

Öncelikli olarak E-Nabız sağlık uygulaması sistemine giriş yaparak buradan işlemlerinize devam etmeniz gerekmektedir. Bunun içinde belirteceğimiz adımları takip etmeniz durumunda işleminizi başarılı bir şekilde yapmış olacaksınız.

Sisteme giriş yaptıktan sonra “Aile Hekimi Değiştir ” seçeneği içerisine giriş yaparak burada yer alan işlemleri başarılı bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Değiştirmek istediğiniz il ve ilçe için boşta olan hekimlerin listesi karşınıza çıkacak ve sizlere en yakın olan E-Nabız sağlık ocağı Değiştirme işlemi ile sizlerde artık aile hekiminizi değiştirme işlemini başarılı bir şekilde yapmış olacaksınız.

4000 kişiden fazla olan hekimlere seçme hakkın verilmediğini ancak 4 Bin kişini altında bakan hekimleri tercih etme şansınızın bulunduğunu belirtelim. Bu durum karşısında tek yapmanız gereken buradan işlemlerinizi başarılı bir şekilde yapmak olacaktır.

Boşta olan aile hekimlerinin yeşil renkle gösterilmesi bu aile hekimlerini seçebileceğini sizlere göstermektedir. Diğerlerinde ise bu durumun olumsuz olduğunu belirtelim.

CEVAP VER