E-nabız radyoloji görüntüleri nasıl indirilir?

1
19731
E-nabız radyoloji görüntüleri nasıl indirilir?
E-nabız radyoloji görüntüleri nasıl indirilir?

E-Nabız kullanan vatandaşlarımızın yaşadığı sorunların başında gelen radyoloji görüntüleri konusunda merak ettiğiniz E-nabız radyoloji görüntüleri nasıl indirilir? sorusunun cevabını buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

E-nabız radyoloji görüntüleri nasıl indirilir?

Bu konuda öncelikli olarak E-Nabız sistemine giriş yaparak burada bulunan menüler içerisinden “Radyolojik Görüntülerim ” menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.

Ardından karşınıza çıkacak olan bölüm içerisinde yer alan menüde çektirmiş olduğunuz radyolojik görüntüler bulunmaktadır. Bu bölüm içerisinde yer alan menülerden de “Görüntüyü Aç ” menüsünden ya da “E-posta Gönder ” menüsü içerisinden işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir.

En sağlıklı şekilde yapmanız gereken “E-posta gönder ” menüsü içerisine giriş yaparak karşınıza çıkan menü içerisinde yer alan bölümden kendinize mail atmanız durumunda bu görüntüleri mail adresinizden dilediğiniz zaman indirme işlemini yapabilirsiniz. Özellikle de son zamanlarda bu konuda sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın bu işlemleri aşmaları için mail adreslerine mail atmaları yeterli olacaktır.

E-nabız radyoloji görüntüleri nasıl indirilir? sorusunun cevabını bu şekilde yaparak sizlerde sorunu çözmüş olacaksınız. İşte merak ettiğiniz bu sorunun cevabın ve detayları.

1 YORUM

CEVAP VER