E-Nabız Eski Sürüm

0
1016
E-Nabız Eski Sürüm
E-Nabız Eski Sürüm

E-Nabız kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konuların başında gelen güncelleme sorunu telefonlarda ciddi sorunlar oluşmasına neden olmaktadır. Özellikle de gelen güncellemelerin çalışmamasından sonra E-Nabız Eski Sürüm ile uygulamaya devam etmek isteyen kullanıcı sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.

E-Nabız Eski Sürüm İndir

Uygulamanın devamlı olarak uygulama içerisinde bulunan hataları gidermek için güncelleme yapması beraberinde eski sürüm ile uygulamaya devam etmek kişi sayısının artmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de sizlerde uygulamayı kullanmak için eğer eski sürüm ile devam etmek istiyorsanız bu konuda internet üzerinden eski sürümü bularak devam etmeniz gerekmektedir.

E-Nabız Eski Sürüm Nasıl Kurulur?

Eski sürümü telefonunuza kurarak uygulama üzerinden işlemlerinize devam etmek istediğiniz zaman tek yapmanız gereken uygulamanın eski sürümünü telefonunuza kurmak olacaktır. Bu konuda ya da gelen güncellemeleri telefonunuza uygulamadan önce önceki sürüm ile devam etmek telefonunuzda E-Nabız uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanma şansını sizlere sunacaktır. E-Nabız Eski Sürüm indirme linki arayan kullanıcıların yapması gereken telefonlarında bulunan açılmayan yeni sürümü silmek ve tarayıcı üzerinden eski sürümü indirmek yeterli olacaktır.

CEVAP VER