E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum

0
1378
E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum
E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum

E-Nabız kullanıcılarının bazılarının ciddi sorunlar yaşadığı konuların başında gelen E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum sorunu hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle de son yıllarda gelen birçok özellik sayesinde uygulamayı kolay bir şekilde kullanarak sonuçlara ulaşma şansımız bulunmaktadır.

Bu durum ile ilgili olarak E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum sorunu hakkında izlemeniz gereken adımlara birlikte bakalım.

E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum

  • Öncelikli olarak E-Nabız sistemine giriş yapınız.
  • Ardından karşınıza çıkacak olan sistem üzerinde yer alan menü de hemen sol üst yerde “Tahlillerim ” menüsü karşınıza çıkacaktır.
  • Bu menü içerisine girdiğiniz zaman E-Nabız tahlil sonuçları ekranızı karşınıza gelecek ve burada yer alan birçok işleminizi görme şansınız bulunacaktır.
  • Ancak bazı vatandaşlarımızın E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum sorunu için izlemeniz gereken diğer adımlara bakalım.
  • Hemen üst menüde yer alan “Tüm Sonuçları Göster”” Normal Sonuçları Göster ““Normal Dışı Sonuçları Göster “ seçenekleri yer almaktadır.
  • Bu sekmelere tek tek giriş yaparak hiçbir sayfa içerisinde tahlillerin olup olmadığını kontrol ediniz.
  • “Tahlillerim “ ekranının altında yer alan menüde aynı zamanda hangi tarih aralığında tahlil sonuçlarınızı arıyorsanız bunlara dikkat ediniz. Bazılarında farklı tarihlerin olmasından dolayı sonuçların ekrana yansımama durumu bulunmaktadır. Bu adıma dikkat ederek E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum sorununun ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Zaten onun hemen altında yer alan “Tarih Seçiniz ” ekranı üzerinde vermiş olduğunuz tarihlerin aralığı bulunmaktadır. Yani bu ekrana giriş yaptıktan sonra hangi tarihlerde kan vermiş iseniz o tarihlerin tamamı o yerde karşınıza çıkacaktır. Bu yüzden de bu detaya dikkat ederek sizlerde sonuçlarınıza ulaşma şansını yakalamış olursunuz.

Bu belirttiğimiz adımların tamamını takip ederek E-Nabız Tahlil sonuçlarıma ulaşamıyorum sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer halen bu sorun devam ediyorsa bu sefer izlemeniz gereken adımın ise hastane kaynaklı olacağını ve bu yüzden de tahlil verdiğiniz hastanenin iletişim numarası arayarak detaylı bilgi alacağınızı belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER