E-Nabız’dan grip aşısı

0
1430
E-Nabız'dan grip aşısı
E-Nabız'dan grip aşısı

Grip aşısı ile ilgili son zamanlarda en çok gelen soruların başında gelen E-Nabız’dan grip aşısı ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını buradan siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz. E-Nabız sisteminin hayatımıza girmesi birçok işlemi artık son derece basit bir şekilde yapmamıza neden olmaktadır. Bu yüzden de işlem hastane işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

E-Nabız’dan grip aşısı başvurusu

E-Nabız üzerinden grip aşısı başvurusu yapmak için öncelikli olarak E-Devlet üzerinden veya E-Nabız üzerinden sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Burada girmiş olduğunuz bölüm içerisinde karşınıza çıkan bu bölüm içerisinde Covid-19 aşısı yazan yerde Grip Aşısı bölümü de bulunmaktadır.

E-Nabız'dan grip aşısı

İçerisinde bulunduğumuz şu günlerde öncelikli olarak E-Nabız üzerinden sadece Covid-19 aşısı başvurusu alınmaktadır. Salgın döneminin sona ermesinden sonra sizlerde E-Nabız üzerinden grip aşısı başvurusu yaparak işlemlerinizi burada yaptırabilirsiniz.

Ancak günümüzde önceliği Covid Aşısı olmasından dolayı E-Nabız üzerinden şu an için sadece bu işlemi yapma şansınız bulunmaktadır. Ancak yine de grip aşısı yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın bu konuda en yakın eczaneye giderek buradan da bu aşıyı olma durumları söz konusu olmaktadır. Ancak belirttiğimiz gibi salgın dönemi içerisinde son derece önemli olan Covid Aşısının öncelikli olduğunu bu işlemi E-Nabız üzerinden yapma şansınızın bulunmadığını belirtelim.

CEVAP VER