E-Nabız yanlış tanı sildirme

3
4316
E-Nabız yanlış tanı sildirme
E-Nabız yanlış tanı sildirme

E-Nabız üzerinde bazı durumlarda yanlış tanı durumları söz konusu olmaktadır. Özellikle hastaların kendileri ile alakalı olmayan tanıların sistemde gözükmesi sorun oluşturmaktadır. E-Nabız yanlış tanı sildirme işlemi ile alakalı izlemeniz gereken adımları buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız yanlış tanı sildirme

Eğer sistem üzerinde sizlerde de yanlış tanı işlemi yapılmışsa bu durum karşısında öncelikli olarak hastane ziyaretlerim menüsü içerisinden bunun profilinizde görünmesini engelleyebilirsiniz. Sonrasında ise yapmanız gereken İl Sağlık Müdürlüğüne giderek burada yer alan dilekçe formunu doldurmanız ve buradan tanının kaldırılması konusunda talepte bulunmanız gerekmektedir. E-Nabız yanlış tanı sildirme işlemi için yapmanız gereken tek adımın bu olduğunu belirtmek istiyoruz.

Ancak E-Nabız sisteminin her geçen gün yenilikleri vatandaşlarımıza sunmasıyla beraber, yakın zaman içerisinde E-Nabız yanlış tanı sildirme işlemini sistem üzerinden yapılmasını bekliyoruz. Çok sık karşılaştığımız sorunlar arasında olmasa da gelen yorumlara baktığımız zaman bu tür sorunların önüne geçmek için sistemsel güncellemeleri devamlı olarak yapan E-Nabız üzerinden bu işlemi yapma şansımız olacaktır.

E-Nabız yanlış tanı sildirme nasıl yapılır?

Bunun için yukarıda belirttiğimiz gibi en yakın İl veya İlçe Sağlık Müdürlüğüne giderek buradan yanlış tanı dilekçesi vermeniz tanının hesabınızdan silinmesi için yeterli olacaktır.

3 YORUMLAR

CEVAP VER