E-Nabız giriş

0
6642
E-Nabıza giremiyorum
E-Nabıza giremiyorum

E-Nabız sistemi hayatımıza kolaylıklar sunan uygulamalar arasında yer almaktadır. E-Devlet sistemine benzer özellikleri taşıyan ve buradan sağlıkla ilgili olarak bütün bilgilerimize kolaylıkla ulaşabileceğimiz bir sistem olan E-Nabız giriş hakkında merak edilen bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. E-Nabız giriş nasıl yapılır?

E-Nabız giriş nasıl yapılır?

Uygulamanın aslında uzun zamandır hayatımızda olmasına rağmen çok fazla kişi tarafından kullanılmadığını biliyoruz. Bu yüzden de E-Nabız giriş yapmak için izlemeniz gereken adımları siz değerli okurlarımıza buranda açıklamak istiyoruz.

E-Nabız giriş yapmak için E-Nabız şifrenizin bulunması gerektiğini belirtmek istiyoruz. Yani sisteme giriş yapmak için E-Devlet üzerinden E-Nabız şifrenizi kolayca alabilir ve buradan sisteme giriş yapabilirsiniz.

E-NABIZ GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

E-Devlet şifresi olmayan vatandaşlarımızın ise E-Nabız sistemine giriş yapması için 2 TL karşılığında PTT şubelerinden alacakları şifre ile birlikte sisteme giriş yapma şansları bulunmaktadır. Bu yüzden de E-Nabız sistemine giriş yapmak için E-Devlet sistemini kullanabilirsiniz.

Bunun dışında E-Nabız giriş yapmak için Aile Hekiminize giderek buradan da E-Nabız şifrenizi kolayca alarak sisteme giriş yapabilir ve E-Nabız uygulamasının sizlere sunmuş olduğu bütün hizmetleri buradan rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken işleminin ya E-Devlet şifresi olduğunu ya da Aile Hekiminizden alınacak olan şifre olduğunu siz değerli müşterilerimize açıklamak istiyoruz.

Bu belirttiğimiz iki adımdan hangisi sizlere kolay geliyorsa onu yaparak E-Nabız giriş işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

CEVAP VER