Bebeklere e-nabız şifresi nasıl alınır?

0
1317
Bebeklere e-nabız şifresi nasıl alınır
Bebeklere e-nabız şifresi nasıl alınır

Anne ve babaların merak ettiği soruların başında gelen Bebeklere e-nabız şifresi nasıl alınır? sorusunun tüm detaylarını bu yazımızda açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda kullanımı devamlı olarak artan E-Nabız üzerinde meydana gelen karışıklıkların giderilmesi için sitemizi ziyaret ederek sizlerde sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Bebeklere e-nabız şifresi nasıl alınır?

Özellikle yeni doğan çocukların sıklıkla hastaneye gitmesi, anne ve babaların bu konuda işlemlerini daha kolay yoldan yapmanın yollarını aranmasına neden olmaktadır. Sizlerde çocuklarınıza E-Nabız üzerinden kolay yoldan şifre alarak artık randevu işlemlerini ve sonuçlarının tamamını kendi E-Nabız ekranınız üzerinden görebilirsiniz. Bebeklere e-nabız şifresi nasıl alınır? sorununun adım adım detaylarını buradan açıklayalım.

  • Öncelikli olarak E-Nabız sistemine belirtilen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
  • E-Nabız uygulaması içerisinde yer alan “Çocuklarım “menüsü bulunmaktadır. Bu menü sağ üst köşede yer almaktadır.
  • Ardından bu menü içerisine giriş yapınız.
  • Sonrasında o bölüm içerisinde sistemde kayıtlı olan çocuklarınız bulunmaktadır.
  • Sonrasında çocuklarımı menü karşısında yer alan “Onay “ butonu bulunmaktadır.
  • Burada onay verme işlemini yaptıktan sonra artık sizlerde çocuklarınız için şifre alma işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bebeklere e-nabız şifresi nasıl alınır? sorusunun cevabını belirttiğimiz şekilde yapabilirsiniz. Sonrasında eğer yetki tanımlaması konusunda sorun yaşıyorsanız. YETKİ TANIMLAMASI NASIL YAPILIR? makalemizden de bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Doğrudan çocuklarınıza şifre alma şansınız yoktur ancak belirttiğimiz işlemleri yaparak onlar adına da sizlerin E-Nabız hesabı üzerinden işlem yapabilir ve tüm sorularınızın cevaplarını görebilirsiniz.

CEVAP VER