E-Nabız çağrı merkezi

6
42476
E-Nabız çağrı merkezi
E-Nabız çağrı merkezi

E-Nabız kullanıcılarının zaman zaman yaşadığı sorunların çözüme kavuşmama durumu bulunmaktadır. Özellikle e-mail yöntemi ile çalışan E-Nabızın özellikle E-Nabız çağrı merkezi numarasını bilmeyen kullanıcılarımız için sizlere buradan E-Nabız çağrı merkezi numarasını belirtmek istiyoruz.

E-Nabız çağrı merkezi Numarası

E-Nabız ile yaşadığınız bir sorun varsa bunun için 0850 240 0303 numaralı sabit hattı arayarak yaşadığınız sorun hakkında buradan bilgi alma şansınız bulunmaktadır.

E-Nabız çağrı merkezi ile ilgili yaşadığınız sorunların çözüme kavuşmasını istediğiniz zaman belirttiğimiz cep telefonu numarası üzerinden aradığınız zaman karşınıza çıkan müşteri hizmetleri danışmanına bu konuda sorunlarınızı bildirerek en azından sorunun kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasını sağlama şansınız bulunmaktadır.

Bu belirttiğimiz numara dışında sorun yaşıyorsanız bu konuda hakkında sitemizde bulunan yorum kısmından da bizlere yazarak ulaşabilirsiniz. E-Nabız çağrı merkezi numarası kaç?

6 YORUMLAR

  1. E nabız iletisim telefon numaralarını arıyorum bulamıyorum bir tanesi çıktı oda yüzüme telefonu kapattı nasıl bir hizmetse ben halen üç gün boyunca çalan telefon numaralarına cevap vermeyen sağlık hizmeti ile mücadele ediyorum boşu boşuna bunlara telefon cevap vermiyecekse telefon başında maaas almasınlar 182 ararız ulaşılmaz e nabız ararım ulaşılmaz cevap vermeyen bir s bu stem.ile mücadele etmek imkansız asi yaptircaktim bunlar yüzünden yaptieamadim Bir cevap verseler oturdukları yerden mutluluktan ucacagim artık 50 54 kadar tüm numaralarını aradım cevap yok biktirdiniz vereceğiniz cevap başlarım artık

  2. Buradaki e-nabız Çağrı telefonunuzu aradım bir yazılım şirketi çıktı ve bizim hiç alakamız yok diyor Nasıl bir kurumsunuz nasıl hizmet veriyorsunuz anlamıyorum ulaşılamıyor ve radyoloji raporlarını göremiyorum

CEVAP VER