E-Nabıza giremiyorum

1
23178
E-Nabıza giremiyorum
E-Nabıza giremiyorum

Sağlık bakanlığının son zamanlarda en çok indirilen uygulamaları arasında yer alan E-Nabız sistemi ile ilgili en çok gelen şikayetler arasında E-Nabıza giremiyorum sorunu gelmektedir. Uygulamanın hayatımıza girmesinden sonra birçok güncelleme yapan uygulamanın artık daha stabil bir şekilde çalıştığını belirtelim. Bu yüzden de E-Nabıza giremiyorum sorunu ile karşı karşıya kaldığınız zaman izlemeniz gereken adımları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

E-Nabıza giremiyorum sorunu

Öncelikli olarak web tarayıcısı üzerinde zaman zaman oluşan çerezler sizin sisteme girişinizi engelleyen problemler arasında yer almaktadır. Bu yüzden tarayıcınızda geçmişinizi temizleyerek bu sorunu ortadan kaldırmayı deneyebilirsiniz. Öncelikli olarak bu adımı izlemeniz gerekmektedir.

İkinci sorun olarak ise E-Nabıza giremiyorum sorununu ortadan kaldırmak adına sistem üzerinden E-Nabız uygulamasını indirmeniz ve cep telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Son yapılan güncellemelerden sonra tamamen stabil çalışır duruma gelen E-Nabız sisteminde bu sorunun tamamen ortadan kalktığını belirtelim.

Özellikle de dünyayı etkisi altına alan Covid salgını nedeniyle artık birçok işlemi E-Nabız sağlık uygulaması üzerinden yapma şansınız bulunmaktadır. Bu yüzden de E-Nabıza giremiyorum sorunu ile karşı karşıya kalmamak adına yapmanız gereken web uygulaması üzerinden değil de mobil uygulama üzerinden sisteme girmek yeterli olacaktır.

E-Devlet üzerinden E-Nabıza giriş yapın

Bazı kullanıcıların özellikle de E-Nabız sistemi üzerinden uygulamaya giriş yapamaması en çok karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. Bu durum karşısında da E-Devlet şifresi olan kullanıcılarımızın E-Devlet sistemine giriş yaparak buradan E-Nabız sistemine giriş yapmaları gerekmektedir. Buradan yapacağınız girişlerde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan sisteme giriş yapma şansınız bulunmaktadır.

E-Nabıza giremiyorum sorununu çözmek için,

E-NABIZA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ….

1 YORUM

  1. Aşi randevusu almak istiyorum e nabizdan MHRseden giriş yapamiyorum surekli telf nosu e posta kayitli degil süreklı sorun cikiyor 182 ariyorum surekli yogun biz nasil randevu alicaz buna bir çozüm bulunsun yeter artik nebiçim bir sistem

CEVAP VER