E-Nabız çocuğumun bilgileri nasıl girerim?

1
5460
E-Nabız çocuğumun bilgileri nasıl girerim
E-Nabız çocuğumun bilgileri nasıl girerim

Annelerin en çok merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız çocuğumun bilgileri nasıl girerim? sorusu hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle de E-Nabız üzerinde meydana gelen sorular arasında ilk sıralarda gelen E-Nabız çocuğumun bilgileri nasıl girerim? sorusunun detaylarını buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız çocuğumun bilgileri nasıl girerim?

Öncelikli olarak bunun için ilk olarak E-Nabız üzerinden sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra bazı anne ve babaların sistem üzerinde çocuklarının görünmediği ile çok sık karşı karşıya geliyoruz. Bu durum karşısında çocukları görünmeyen Ebevenylerin öncelikli olarak yapması gereken E-Nabız sistemi üzerinden “Çocuklarımı Göremiyorum” menüsü içerisine giriş yaparak buradan düzeltme yapması gerekmektedir.

Bunun içinde yapmanız gereken sol tarafta bulunan menü içerisinden “Paylaşım” klasörüne girmeniz gerekmektedir. Bu bölüm içerisine giriş yaptıktan sonra hemen sol üst tarafta yer alan ” Çocuklarımı Göremiyorum” menüsü içerisine giriş yaparak buradan çocuklarınızı aktif olarak kayıt etmeniz ve sonrasında da işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir.

E-Nabız çocuğumun bilgileri nasıl girerim? Düzenledikten sonra sizlerde artık sistem üzerinden çocuklarınızın bilgilerini düzenleme şansını yakalamış olacaksınız.

1 YORUM

CEVAP VER