E-Nabız endoskopi sonucu nasıl öğrenilir?

0
11698
E-Nabız endoskopi sonucu nasıl öğrenilir
E-Nabız endoskopi sonucu nasıl öğrenilir

Vatandaşlarımızın sağlık kurumlarına vermiş olduğu sonuçların çıkma süreleri değişim göstermektedir. Bu yüzden de E-Nabız endoskopi sonucu nasıl öğrenilir? sorusu hakkında merak ettiğiniz bilgileri açıklamak istiyoruz.

E-Nabız endoskopi sonucu nasıl öğrenilir? Nerede

Endoskopi yaptırmış olduğunuz sonucun E-Nabız ekranı üzerine düşme süresinin değişkenlik gösterdiği belirtelim. Sağlık kurumlarında yer alan yoğunluğa göre değişkenlik gösterecek olan bu süreç için mutlaka doktorunuzdan bilgi almanız gerekmektedir. Bu yüzden de süre olarak ortalama 1 hafta içerisinde sonuçların E-Nabız ekranı üzerinde yer alma durumu bulunmaktadır. Bunun içinde E-Nabız endoskopi sonucu nasıl öğrenilir? sorusunun cevabının adımlarını buradan açıklayalım.

E-Nabız endoskopi sonucu nasıl öğrenilir?

Yaptırmış olduğunuz sonuçları öğrenmek için dilerseniz E-Nabız mobil uygulaması üzerinden “Tahlillerim” menüsünden ya da “Sonuçlar “menüsü üzerinden erişim sağlayarak burada yer alan sonuçlarınızın tamamını öğrenme şansınız bulunmaktadır. Bunun içinde özellikle de endoskopi sonuçlarının süresinin hastanenin yoğunluğuna göre ortalama olarak 1 aya kadar sisteme yansıdığını belirtelim. Bu şekilde sizlerde E-Nabız endoskopi sonucu öğrenerek hastaneye gitmeye gerek kalmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

CEVAP VER