E-Nabız covid 19 risk raporu

0
1463
E-Nabız covid 19 risk raporu
E-Nabız covid 19 risk raporu

Son zamanlarda en çok aranan kelimeler arasında gelen E-Nabız covid 19 risk raporu hakkında merak edilen sorularınızın cevaplarını siz değerli okurlarımız buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle de Corona Virüs salgının son derece yoğun olarak yaşandığı şu günlerde E-Nabız covid 19 risk raporu hakkında merak ettiklerinizi E-Nabız üzerinden öğrenebilirsiniz.

E-Nabız covid 19 risk raporu nedir?

E-Nabız sağlık sistem uygulamasını kullanarak covid 19 risk raporu hakkında sistem üzerinden bilgi alma şansınız vardır.

E-Nabız uygulamasına girdikten hemen sonra karşınız çıkan menü içerisinden ” İnfluenza Risk Durumu” hakkında merak ettiğiniz bilgilere ulaşma şansınız bulunmaktadır. Aynı zaman E-Devlet sistemi üzerinden de bilgi alma şansınızın bulunduğu ” HES” kodu sayesinde risk raporu ile ilgili bilgileri alma şansınız bulunmaktadır.

Sisteme giriş yaptıktan hemen sonra karşınız çıkan risk raporu bölümünde sizlere risk grubunda yer alıp almadığınıza dair bilgiler bulunmaktadır. Bu yüzden de bu işlemi yapmak için E-Nabız uygulamasına girmeniz gerekmektedir. E-Nabız şifresi olmayan kullanıcıların ise E-Devlet sistemi üzerinden E-Nabız sistemine giriş yaparak buradan risk raporu hakkında bilgi alma şansı bulunmaktadır.

İşte son zamanlarda en çok merak edilen soruların başında gelen E-Nabız covid 19 risk raporu hakkında tüm bilmeniz gerekenler.

CEVAP VER