E-Nabız’dan rapor alma

0
16371
E-Nabız'dan rapor alma
E-Nabız'dan rapor alma

E-Nabız kullanıcılarının merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız’dan rapor alma işlemi hakkında izlemeniz gereken adımları buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen uygulamaların başında gelen E-Nabız’dan rapor alma işlemi ile ilgili yapmanız gerekenleri adım adım buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız’dan rapor alma işlemi

  • Öncelikli olarak E-Nabız sisteminin cep telefonlarınızda uygulama olarak bulunması sizlere daha kolay şekilde işlem yapmanıza neden olacaktır.
  • E-Nabız üzerinden sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde “Raporlarım” bölümü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Hastaneden veya muayene olduğunuz yerden almış olduğunuz bu raporların sistemde yer alması ile ilgili artık sizlerde E-Nabız’dan rapor alma işlemini buradan yapabilirsiniz.
  • “Raporlarım” bölümüne girdikten sonra karşınıza çıkan bölümde yer alan kısım içerisinde almış olduğunuz raporunuz bulunmaktadır.
  • Bu bölüme giriş yaptıktan sonra hemen karşınıza çıkan üst bölümde bulunan “PDF” bölümüne giriş yaptıktan sonra bu raporunuzu indirerek artık bu raporun çıktısını rahatlıkla alabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde E-Nabız’dan rapor alma işlemini başarılı bir şekilde yapma şansını yakalamış olacaksınız.

CEVAP VER