MHRS – E- Nabız telefon numarası nasıl değiştirilir?

0
1092
MHRS - E- Nabız telefon numarası nasıl değiştirilir?
MHRS - E- Nabız telefon numarası nasıl değiştirilir?

Sağlık Bakanlığının son yıllarda vatandaşlarımıza verdiği en önemli hizmetler arasında yer alan E-Nabız uygulaması ve MHRS uygulaması ile ilgili merak edilen birçok soru bulunmaktadır. MHRS – E- Nabız telefon numarası nasıl değiştirilir? sorusu hakkında merak ettiğiniz bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

2022 MHRS – E- Nabız telefon numarası nasıl değiştirilir?

Öncelikli olarak bu iki uygulamada yer alan telefon numaralarını değiştirmenin son derece kolay olduğunu ve adımları takip etmek için “Hesaplar ” menüsü içerisinden yer alan “İletişim” bölümünü kullanarak adımları takip etmeniz gerektiğini belirtelim.

Kullanmakta olduğunuz telefon numaranızı değiştirmeniz durumunda yeni telefon numaranızı sistem üzerinde güncellemek istediğiniz zaman tek yapmanız gereken bu bölümde yer alan eski telefon numaranız ile yeni telefon numaranızın değişikliğini yaparak onay kodu almanız yeterli olacaktır. MHRS – E- Nabız telefon numarası nasıl değiştirilir? sorusunun cevabını bu şekilde bulabilirsiniz.

Vatandaşlarımızın en çok merak ettiği soruların başında gelen bu adımları izlemek için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan diğer yazıları kontrol etmek ve sizlere önerdiğimiz adımlar ile birlikte işlemelerinizi yapmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER