E-Nabız İlaç Katılım Payı

0
2149
E-Nabız İlaç Katılım Payı
E-Nabız İlaç Katılım Payı

Hastanelerde veya Sağlık Kurumlarında muayene olduktan sonra almış olduğumuz ilaçlara bazen belli ücretler ödemek zorunda kalıyoruz. İlaç Katılım Payı olarak belirlenen bu ücretler hakkında kullanıcıların merak ettiği E-Nabız İlaç Katılım Payı hakkında sorularınızın cevaplarını buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

E-Nabız İlaç Katılım Payı Nereden öğrenilir?

Eczaneye gittiğimiz zaman aldığımız ilaçlardan sonra karşınıza çıkan ücretlerin İlaç Katılım Payı olduğunu biliyoruz. Ancak hangi ilaç için ne kadar ücret ödediğimiz konusunda çoğumuzun fikri bulunmamaktadır. Bu yüzden de bu detayı öğrenmek istediğiniz zaman artık E-Nabız İlaç Katılım Payı üzerinden bu bilgilere ulaşarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra hemen sol alt tarafta bulunan menüler üzerinden “İlaçlarım” bölümü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu bölüme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menülerden hemen sağ üst tarafta yer alan bölümde “İlaçlarım” sekmesi seçili olacaktır. Bu bölümün hemen yanında yer alan menü de ise “Katılım Payı Bilgileri ” menüsü yer alacaktır. İşte bu bölüm içerisine giriş yaparak buradan son 1 yıl içerisinde almış olduğunuz ilaçların detaylarını görme şansınız bulunmaktadır.

  • Hangi Eczaneden aldığınız
  • Muadile Göre İlaç Katkı Payı Farkı
  • İlaç Katılım Tutarı
  • Muayene Katılım Tutarı
  • Reçete Katılım Payı Tutarı
  • Detay Görüntüle

Detay Görüntüle menüsü içerisine girdikten sonra ise hangi ilaç için eczaneye ne kadar ücret ödediğiniz kadar bütün bilgileri görme şansınız bulunmaktadır. İşte E-Nabız İlaç Katılım Payı hakkında merak ettiğiniz soruların tüm cevapları.

CEVAP VER