E-Nabız Randevu

1
2678
E-Nabız Randevu
E-Nabız Randevu

E-Nabız sistemi üzerinden sağlık kurum ve kuruluşlarına randevu almak isteyen vatandaşlarımızın merak ettiği E-Nabız Randevu işlemleri ile ilgili bilgileri buradan sunmak istiyoruz.

MHRS üzerinden ve E-Nabız üzerinden randevu alma şansınızın olduğu bunu E-Nabız üzerinden yapmak isteyen vatandaşlarımızın izlemesi gereken adımlar hakkında bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

E-Nabız Randevu Alma

E-Nabız uygulaması ve web sitesi üzerinden hastane randevusu almak istediğiniz zaman izlemeniz gereken adımlar bulunmaktadır. Burada yapmanız gerekenler hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunalım.

 • Öncelikli olarak E-Nabız sistemi içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Şifreniz ve T.C kimlik numaranızı kullanarak ya da E-Devlet şifrenizi kullanarak sistem üzerinden giriş yapınız.
 • Ardından karşınıza çıkacak olan sayfa içerisinde yer alan menüler bulunmaktadır.
 • “Keşfet “ menüsünün alt kısmında bulunan “Randevu “ menüsü içerisine giriş yapınız.
 • Sonrasında karşınıza çıkacak olan sayfa içerisinde “Randevu Al” butonu hemen sağ üst köşede yer almaktadır. Bu bölüm mavi yazı ile karşınıza çıkmaktadır.
 • Buradan da menüye giriş yaptıktan sonra randevu almak istediğiniz bölüm ve hastane ile ilgili detayları eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra artık sizlerde kolay bir şekilde E-Nabız Randevu alma işlemini başarılı bir yol ile yapmış olacaksınız.

E-Nabız Randevu Alma 2022

Menü adımlarından sonra randevu almak istediğiniz kişi karşınıza çıkacak ve bu bölüm içerisinde kendinize ya da çocuğunuza randevu alma işlemini başarılı bir şekilde yerine getirmiş olacaksınız. Uzun zamandır merak edilen E-Nabız Randevu alma işlemini bu belirttiğimiz adımları kullanarak sizlerde yapabilirsiniz.

1 YORUM

 1. Öncelikli olarak E-Nabız sistemi içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  Şifreniz ve T.C kimlik numaranızı kullanarak ya da E-Devlet şifrenizi kullanarak sistem üzerinden giriş yapınız.
  Ardından karşınıza çıkacak olan sayfa içerisinde yer alan menüler bulunmaktadır.
  “Keşfet ” menüsünün alt kısmında bulunan “Randevu ” menüsü içerisine giriş yapınız.
  Sonrasında karşınıza çıkacak olan sayfa içerisinde “Randevu Al” butonu hemen sağ üst köşede yer almaktadır. Bu bölüm mavi yazı ile karşınıza çıkmaktadır.
  Buradan da menüye giriş yaptıktan sonra randevu almak istediğiniz bölüm ve hastane ile ilgili detayları eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra artık sizlerde kolay bir şekilde E-Nabız Randevu alma işlemini başarılı bir yol ile yapmış olacaksınız.

CEVAP VER