E-Nabız smear testi sonucu nasıl öğrenilir?

0
41403
E-Nabız smear testi sonucu nasıl öğrenilir
E-Nabız smear testi sonucu nasıl öğrenilir

Kadınların merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız smear testi sonucu nasıl öğrenilir? sorusu hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz. Bu testi yaptıran vatandaşlarımız E-Nabız sistemine giriş yaparak test sonuçları hakkında detaylı bilgi alabilirler.

E-Nabız smear testi sonucu nasıl öğrenilir? ( NEREDEN)

Öncelikli olarak kadın hastalıkları ve doğum bölümlerinden aldığınız randevudan sonra yaptırmış olduğunuz smear testinin sonuçlarının E-Nabız ekranı üzerine düştüğünü belirtelim. E-Nabız sistemi üzerinden sonuçlarınızı sizlerde görerek uzman hekimlere göstererek bu konuda yardım alabilirsiniz. E-Nabız smear testi sonucu nasıl öğrenilir? sorusunun cevabını E-Nabız uygulaması bölümü içerisinde yer alan “Tahlillerim ” menüsü içerisinde öğrenebilirsiniz.

Yaptırmış olduğunuz testlerin aynı zamanda bilgisayar üzerinden çıktısını da alarak PDF olarak yanınızda doktorunuza götürebilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz bütün testlerin sonuçlarını E-Nabız üzerinden kolay bir şekilde ulaşma şansınızın olduğunu unutmayınız. Özellikle de son zamanlarda oldukça fazla güncelleme getiren E-Nabız sistemi üzerinden birçok sağlık işlemimizi kolay bir şekilde yapabiliriz.

CEVAP VER