E-Nabız İnternet bağlantınızı kontrol edin

0
1548
E-Nabız İnternet bağlantınızı kontrol edin
E-Nabız İnternet bağlantınızı kontrol edin

Son zamanlarda kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen E-Nabız İnternet bağlantınızı kontrol edin sorunu hakkında merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle de güncelleme ile hataları giderme konusunda yoğun çaba içerisinde olan E-Nabızın bu sorunu hakkında izlemeniz gereken adımlara beraber bakalım.

E-Nabız İnternet bağlantınızı kontrol edin

E-Nabıza girmek isteyen vatandaşlarımızın son zamanlarda karşısına çıkan bu sorunu çözmek için izlemeniz gereken adımlar.

  • Sistemde yaşanan yoğunluklardan dolayı bu tarz bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zaman uygulamadan çıkış yapınız.
  • Sonrasında uygulamanın arka planda çalışma prensibi olmasından dolayı bu durumdan kurtulmak istediğiniz zaman da arka planda çalışan uygulamanızın kapatılmasına dikkat ediniz.
  • Arka plan uygulamasına da yaptıktan sonra kullanmakta olduğunuz mobil verinin kapatılmasını sağlayınız.
  • Burada 5 – 10 saniye gibi kısa bir süre bekledikten hemen sonra yeniden mobil veri veya WİFİ ağı ile bağlanmayı deneyin.
  • Ardından kullanmakta olduğunuz bu ağların yeniden aktif olmasından sonra E-Nabız uygulamasına kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz E-Nabız İnternet bağlantınızı kontrol edin sorunun çözümlerini bizzat kendim deneyerek siz değerli okurlarımız ile buradan paylaştım.

CEVAP VER