Sağlık ocağı tahlil sonuçları E-Nabız’da öğrenme nasıl yapılır?

0
785
Sağlık ocağı tahlil sonuçları E-Nabız'da öğrenme nasıl yapılır?
Sağlık ocağı tahlil sonuçları E-Nabız'da öğrenme nasıl yapılır?

Sağlık Ocağında tahlil yaptıran vatandaşlarımızın sonuçları öğrenmek adına izlemesi gereken adımları sitemizde siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz. Sağlık ocağı tahlil sonuçları E-Nabız’da öğrenme nasıl yapılır? 2022

2022 Sağlık ocağı tahlil sonuçları E-Nabız’da öğrenme nasıl yapılır?

Sağlık ocağında veya Aile Hekiminizde vermiş olduğunuz tahlillerin E-Nabız ekranı üzerinde yer alacağını öncelikli olarak belirtelim. Sağlık Bakanlığına bağlı olan tüm kurum ve kuruluşlar içerisinde vermiş olduğunuz tahlil sonuçlarının bu ekran üzerinde yer aldığını ve buradan sonuçlarınıza ulaşma şansınızın bulunduğunu belirtelim. Özellikle de son zamanlarda gelen güncelleme ile birlikte sizlerde artık tahlil sonuçlarınızı anında ekran üzerinde görerek sonuçlar hakkında bilgi alabileceksiniz.

Sağlık ocağı tahlil sonuçları E-Nabız’a kaç günde düşer?

Vermiş olduğunuz tahlil sonuçları ekran üzerinde ortalama olarak 1 ila 5 iş gün arasında düşmektedir. Bunun nedeni ise sisteme ekleme sürelerinin sağlık ocaklarında ve aile hekimlerinde bulunan yoğunluk durumuna göre farklılık göstermesinden dolayıdır. Ancak sistemin her geçen gün daha sağlıklı çalışır hale gelmeye başlamasından sonra artık sonuçların ekrana düşme sürelerinin giderek düşüş göstermesi ve anlık olarak ekranda yer alması da beklenmektedir.

E-Nabız ile ilgili vatandaşlarımızın merak ettiği tüm bilgilere ulaşması konusunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Özellikle de son zamanlarda bu konuda Sağlık ocağı tahlil sonuçları E-Nabız’da öğrenme nasıl yapılır? sorusu hakkında merak ettiğiniz bilgileri sistem üzerinden açıklamak istiyoruz.

CEVAP VER