E-Nabız Geçici Şifre Üret

0
869
E-Nabız Geçici Şifre Üret
E-Nabız Geçici Şifre Üret

E-Nabız kullanan vatandaşlarımızın merak ettiği birçok soru bulunmaktadır. Bu sorular arasında gelen tüm merak edilenleri siz değerli okurlarımıza bu yazımızda açıklamak istiyoruz. E-Nabız Geçici Şifre Üret bu sorulardan bir tanesi.

E-Nabız Geçici Şifre Üret Nedir?

E-Nabız kullanan vatandaşlarımızın merak ettiği soruların başında gelen geçici şifre ile birlikte sizlerde artık E-Nabız Geçici Şifre Üret işlemini yaparak web tarayıcı üzerinden “Profil Bilgileri “ bölümü içerisine giriş yaparak buradan “Cihaz Ekleme “ menüsünü takip etmeniz durumunda kullanacağınız kare kod ile birlikte şifre üretebilirsiniz.

Ürettiğiniz bu şifre ile birlikte artık sizlerde işlemlerinizi farklı mobil cihazlardan yapma şansını yakalamış olacaksınız ve buradan da merak edilen tüm detaylara ulaşma şansınız olacaktır.

Geçici şifre onam formu linkine buradan indirerek E-Devlet şifreniz olmadan da artık E-Nabız üzerinden işlem yapmanıza imkan sağlayan E-Nabız Geçici Şifre Üret özelliğini kullanabilirsiniz. Bunun için belirttiğimiz linke tıklayarak bu formu indiriniz ve ardından indirdiğiniz formu doldurarak Aile Hekiminize götürerek buradan E-Nabız Geçici Şifre Üret işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

FORM İÇİN TIKLAYINIZ….https://enabiz.gov.tr › GetAileHekimiOnam

Bu belirttiğimiz formu doldurmanız durumunda Aile Hekiminizin sizleri kayıt edeceği form üzerinden dilediğiniz zaman kayıt altına aldığı cep telefonuna gelen şifre ile birlikte ve karekod kullanarak E-Nabız uygulamasına kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. E-Nabız Geçici Şifre Üret işlemini yapmak için belirttiğimiz şekilde yaparak geçici bir şekilde şifre üretme fırsatını yakalamış olabilirsiniz.

CEVAP VER