E-Nabız çalışamaz raporu

0
883
E-Nabız çalışamaz raporu
E-Nabız çalışamaz raporu

E-Nabız üzerinden en çok merak edilen konuların bir diğeri de E-Nabız çalışamaz raporu hakkında gelmektedir. Özellikle de Covid-19 virüsünün son derece tehlikeli olduğu şu günlerde kronik hastalar için verilen özel izinlerden sonra E-Nabız üzerinden E-Nabız çalışamaz raporu almak istediğiniz zaman izlemeniz gereken adımları belirtmek istiyoruz.

E-Nabız çalışamaz raporu Nasıl Alınır?

E-Nabız çalışamaz raporu almak istediğiniz zaman öncelikli olarak E-Nabız uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Buradan uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde “Raporlarım” bölümü bulunmaktadır. Bu Raporlarım menüsü içerisinden yapmak istediğiniz işlemi yaparak sizlerde E-Nabız çalışamaz raporuna buradan erişebilirsiniz.

Ancak doğrudan E-Nabız çalışamaz raporuna erişmek istediğiniz zaman yapmanız gereken işlem ise aşağıda yer alan linke tıklamak olacaktır.

TIKLAYINIZ…..

Yukarıda yer alan bölüme tıklayarak sizlerde doğrudan E-Nabız çalışamaz raporu alma şansını yakalamış olacaksınız. Belirttiğimiz bu adımları takip ederek sizlerde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

CEVAP VER