E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme

0
18489
E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme
E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme

Vatandaşlarımız arasında en çok merak edilen soruların başında gelen E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme işlemi hakkında izlemeniz gereken adımları buradan sizlere açıklamak istiyoruz. E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme işlemi için E-Nabız sistemini kullanarak buradan kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme işlemi

  • Öncelikli olarak E-Nabız üzerinden silme işlemi yapılmadığını sadece bunun profilinizde görünmesini engelleme durumunuz olduğunu belirtelim.
  • E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme işlemi profilinizde görünmesin işlemi için izlemeniz gereken adımları açıklamak istiyoruz.
  • E-Nabız sağlık sistemine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra hemen sol tarafta açılan menüler bulunmaktadır.
  • Bu bölüm içerisinde yer alan “Ziyaretlerim” sekmesine giriş yaptıktan sonra hastanelerde ve sağlık kurumlarında yapmış olduğunuz bütün ziyaretlerinizi görme şansınız bulunmaktadır.
  • Ziyaretlerim bölümü içerisine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde “Hastane Ziyaretlerim” menüsü altında bugüne yapmış olduğunuz hastane ziyaretleriniz bulunmaktadır.
  • Burada hemen gitmiş olduğunuz bölümler ile alakalı detaylar karşınıza çıkacaktır.
  • Bu bölümler içerisinde karşınıza çıkan menülerden E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme işlemini yapmak istediğiniz bölümün hemen altında yer alan ” Profilimde Görünmesin ” seçeneğine tıklayarak buradan işleminizin artık E-Nabız üzerinden görünmesini engelleme şansınız bulunmaktadır.
  • Bu bölüme tıkladıktan hemen sonra artık sizlerin de yapmış olduğunu ziyaretlerinizin artık bu çatı altında görünmediğini belirtmek istiyoruz.

Son derece basit olan bu işlemi yaparak sizlerde E-Nabız Psikiyatri geçmişi silme konusunda bu şekilde yardım alabilirsiniz. Ancak başta da belirttiğimiz gibi gitmiş olduğunuz sağlık kurumlarının bütün verilerine bu işlemi uygulama şansınız bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman bu işlemi yaparak sizlerde artık silme konusunda değil de en azından görünme konusunda E-Nabız üzerinden yardım alabilirsiniz.

CEVAP VER