E-Nabız Dahiliye Randevu

0
816
E-Nabız Dahiliye Randevu
E-Nabız Dahiliye Randevu

Covid-19 salgının giderek arttığı dönemlerde hastanelerden randevu bulmak her geçen gün zorlaşıyor. Özellikle de E-Nabız Dahiliye Randevu ile alakalı gelen sorularınızın cevaplarını açıklamak için siz değerli okurlarımıza buradan bilgiler sunmak istiyoruz.

E-Nabız Dahiliye Randevu Nasıl Alınır? İstanbul – Ankara

Dahiliye bölümüne gidecek olan vatandaşlarımızın randevu almak için öncelikli olarak E-Nabız sisteminden bölüm olarak dahiliye bölümünü seçmeleri gerekmektedir. Özellikle de son zamanlarda oldukça fazla talep olan bu bölüm ile alakalı olarak randevu oluşturmak ve randevu almanın biraz zor olduğunu belirtelim. Bu yüzden den MHRS sisteminin randevu yenileme tarihi olan 16.00’dan sonra randevuları zorlamanız gerekmektedir.

RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Belirttiğimiz saatten sonra randevu oluşturmak istediğiniz zaman randevularını iptal eden kişilerin genellikle bu saatleri tercih etmesinden dolayı bu saatler arasında büyük boşluklar oluşmaktadır. E-Nabız Dahiliye Randevu alma işlemi için belirttiğimiz saat aralığına dikkat ederek sizlerde daha kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz.

CEVAP VER