E-Nabız Çocuğumu Nasıl Girerim?

2
1458
E-Nabız Çocuğumu Nasıl Girerim?
E-Nabız Çocuğumu Nasıl Girerim?

Anne ve babaların en çok merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız Çocuğumu Nasıl Girerim? sorusu hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını bu yazımızda siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz. Eğer çocuğunuz sistem üzerinde aktif olarak gözükmüyorsa bu konuda yapmanız gerekenlere hep birlikte bakalım.

E-Nabız Çocuğumu Nasıl Girerim?

Bunun için öncelikli olarak E-Nabız sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Burada yer alan bilgilerden yola çıkarak E-Nabız üzerinde yer alan “Profil” bölümü içerisine girmeniz gerekmektedir. Bu menüye girdikten hemen sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde “Kimlik bilgilerimde Yanlışlık Var ” menüsü bulunmaktadır.

Bu menü içerisine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan bilgiler kısmı düzenlenmektedir. Bu bölüme giriş yaparak Kimlik bilgileri kısmını düzenlemeniz gerekmektedir. Bazı durumlarda yeni doğan çocukların bazılarının anne ve babalarda gözükmediğini bu yüzden de bu işlem ile sorun yaşayanların Nüfus Müdürlükleri üzerinden bu işlemi halletmeleri gerekmektedir.

E-Nabız Çocuğumu Nasıl Girerim? sorusu hakkında aklınıza takılan herhangi bir soru bulunması durumunda bizlere yorum kısmından ulaşarak bu konuda net bilgiler alabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Öncelikle selamlar. E nabızda bir süredir çocuğumun bilgilerini göremiyorum, ebeveyn onayı bekleniyor diyor. Eşim iki yıl önce öldü. Bu onayı verebileceğinden çok emin değilim. Ama tabi siz ulaşabiliyorsunuzdur ve o yüzden onay bekliyorsunuzdur belki. Şayet görürseniz(mezarı İzmir’de belki oradan ulaşırsınız) bir zahmet söyleyiverin de şu çocuğun sağlık kartına girip aşı randevusunu alabileyim.

CEVAP VER