E-Nabız fotoğraf yükleme

0
2314
E-Nabız fotoğraf yükleme
E-Nabız fotoğraf yükleme

E-Nabız kullanıcısı olan vatandaşlarımız eğer uygulama üzerinde yer alan profil bölümlerine fotoğraf yüklemek istiyorlarsa belirteceğimiz adımları takip ederek E-Nabız fotoğraf yükleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilmektedir. Bu yüzden de adım adım E-Nabız fotoğraf yükleme işlemi hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

E-Nabız fotoğraf yükleme nasıl yapılır?

  • E-Nabız sistemine veya uygulamasına giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra son derece basit adımları takip ederek fotoğraf yükleme işlemine devam edeceksiniz.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan “Profil Fotoğrafı” bölümü bulunmaktadır.
  • Buraya tıklamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise bu işlemi cep telefonu üzerinden yapıyorsanız, cep telefonunuzda yer alan ve “Galeri” bölümü içerisinde kayıtlı resimlerden bir tanesini seçmeniz gerekmektedir.
  • Ardından sistem otomatik olarak çember olarak görülen bölüm içerisine göre croplama işlemini yapmanızı sizlerden talep edecektir.
  • Bu işlemi yaptıktan hemen sonra sizlerde artık E-Nabız fotoğraf yükleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu işlemi eğer cep telefonundan değil de tarayıcı üzerinden yani web sitesi üzerinde yapmak istiyorsanız. Yüklemek istediğiniz fotoğrafı WhatsApp Web kullanarak bilgisayarınıza indiriniz. Bu kolay yoludur.

Ardından web üzerinden girdiğiniz E-Nabız sisteminde yer alan “Profil Fotoğrafı “ menüsü içerisinde yer alan “Değiştir ” butonuna basarak buradan dilediğiniz fotoğrafı yeniden sisteme yükleme şansını yakalamış olacaksınız. Son derece basit adımlar ile yapacağınız bu işlem için belirttiğimiz şekilde hem web üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden işlemlerinize devam edebilirsiniz. E-Nabız fotoğraf yükleme işlemini belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde yapabilirsiniz.

CEVAP VER