E-Nabız bilgi silme

0
3453
E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek
E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek

Son zamanlarda E-Nabız kullanıcılarının en çok merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız bilgi silme işlemi hakkında merak edilen bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız üzerinde artık yapmış olduğunuz bütün işlemleri görme şansınız bulunmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu bilgilerin sistem üzerinde görünmesini istemeyen kullanıcılar bulunmaktadır. Bu durum karşısında E-Nabız bilgi silme ile ilgili olarak izlemeniz gereken adımlar hakkında bilgiler sunalım.

E-Nabız bilgi silme Nasıl Yapılır?

E-Nabız üzerinden bulunan işlemlerin artık tamamen kayıt altında bulunduğunu ve bunları silme durumunuzun olmadığını belirtelim. Ancak E-Nabız sistemine gelen son güncelleme ile birlikte sizlerde artık uygulama üzerinden Silme değil ancak gizleme işlemlerini yapabilirsiniz.

E-Nabız bilgi silme işleminde izlemeniz gereken adımlar

  • Öncelikli olarak E-Nabız sistemine girdikten hemen sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde sol üst menüde bulunan “Ziyaretlerim” bölümü içerisine girmeniz gerekmektedir.
  • Bu bölüm içerisine girdikten sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde bütün yapmış olduğunuz ziyaretler bulunmaktadır.
  • Burada yer alan menüye girdikten sonra tıkladığınız ve silmek istediğiniz işlemden sonra hemen alt tarafında bulunan “Profilimde Görünmesin ” seçeneği bulunmaktadır. Bu işlemi yaptıktan sonra artık ziyaretleriniz profilinizde gözükmeyecektir.

Bu işlemleri sırasıyla yaptıktan hemen sonra sizlerin de artık silmek istediğiniz işlemlerin artık gizlenme özelliğinin geldiğini belirtelim. Ancak bu konuda bazı kullanıcılardan gelen bende o özellik bulunmuyor, ise bu durum karşısında telefonlarınızda ve mobil cihazlarınızda bulunan E-Nabız uygulamasını güncellemeniz gerekmektedir.

CEVAP VER