E nabız gizlenen veriler nasıl açılır?

0
1601
E nabız gizlenen veriler nasıl açılır?
E nabız gizlenen veriler nasıl açılır?

E-Nabız uygulaması içerisinde yer alan verilerin gizlenmesi vatandaşlarımıza sunulan durumların başında gelmektedir. Özellikle de bu konuda gizlediğiniz verilerin yeniden açılması konusunda talep etmeniz durumunda bu durum yeniden açılacaktır. Ancak E nabız gizlenen veriler nasıl açılır? sorusu hakkında merak ettiğiniz tüm detayları buradan siz değerli okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz.

E nabız gizlenen veriler nasıl açılır?

E-Nabız sistemi üzerinde yer alan verilerinizin gizlenmesini sağladıktan sonra sizlerde eğer verilerinizin yeniden açılmasını talep edeceksiniz, bu durum karşısında sizlere en yakın olan il sağlık müdürlüğüne giderek buradan dilekçe üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Başvuru yapmadan gizlenen verilere erişimi açmanızın mümkün olmadığını bu yüzden de bu detaya dikkat ederek işlemleri yapmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz.

E nabız gizlenen veriler nasıl açılır? Veriler Silinir mi?

Sistem üzerinden gizlediğiniz verilerin hiç bir zaman sistem üzerinden silinmeyeceğini belirtelim. Özellikle de gizlediğiniz verilerin sağlık bakanlığı sisteminde her zaman kayıt altında bulunacağını da belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER