E-Nabız’a E-Devletsiz kayıt

0
1832
E-Nabız'a E-Devletsiz kayıt yaptırma
E-Nabız'a E-Devletsiz kayıt yaptırma

E-Nabız sistemine girmek için gerekli olan şifresi olmayan vatandaşlarımızın E-Nabız’a erişmek için E-Devlet üzerinden de giriş yapma şansları bulunmaktadır. Bu yüzden de siz değerli okurlarımızdan E-Devlet şifresi olmayan vatandaşlarımızın E-Devlet şifresi olmadan E-Nabız’a nasıl girecekleri konusunda bilgileri sunmak istiyoruz. E-Nabız’a E-Devletsiz kayıt yaptırma işleminde izlemeniz gereken adımlar.

E-Nabız’a E-Devletsiz kayıt yaptırılır mı – Girilir mi?

Öncelikli olarak bunu doğrudan internet ortamı üzerinden yapma şansınızın olmadığını belirtmek istiyorum. Ancak E-Nabız sistemine girmek istediğiniz zaman eğer sizlerin E-Devlet şifresi bulunmuyorsa bunun için sitemizde bulunan formu doldurarak Aile Hekiminize giderek buradan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan formu indirerek çıktısını alarak üstünde yazan bilgileri doldurmanız durumunda E-Nabız’a E-Devletsiz kayıt yaptırma şansınız bulunmaktadır. Özellikle de yaşlı vatandaşlarımızın bu konuda yaşadığı sorunları gidermek adına yapmanız gereken en kısa sürede bu formu doldurarak Aile Hekimine götürmek ve buradan şifre alarak E-Nabız üzerinden işlem yapmanız yeterli olacaktır. Son derece kolay olan bu yöntemi izleyerek sizlerde sorunsuz bir şekilde bu işlemi yerine getirebilirsiniz.

Ancak Devlet şifresinin de son derece faydalı olmasından dolayı sizlerde bu konuda en yakın PTT şubesine giderek buradan şifre alarak diğer işlemlerinizi de sağlıklı bir şekilde yapma şansınız bulunmaktadır.

CEVAP VER