E-Nabız Yeni Kayıt Şifre Hatası

1
1893
E-Nabız Yeni Kayıt Şifre Hatası
E-Nabız Yeni Kayıt Şifre Hatası

E-Nabıza yeni kayıt olan kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunların başında gelen E-Nabız Yeni Kayıt Şifre Hatası ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız Yeni Kayıt Şifre Hatası

E-Devlet üzerinden veya yeni aldığınız kod ile E-Nabız uygulamasına yeni kayıt olacak olan kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlar arasında yer alan şifre hatasının çözümü için belirleyeceğimiz adımları takip ederek sizlerde sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle de son güncellemeden sonra karşımıza çıkan bu sorunu ortadan kaldırmak için belirteceğimiz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • E-Nabız uygulamasının sizlerden istediği bilgileri girdikten sonra karşınıza gelecek şifre bölümü bulunmaktadır.
  • Bu bölüm içerisinde her uygulamanın farklı kriterleri bulunmaktadır.
  • Bunun için belirlenen kriterlere uygun şifre seçmemeniz durumunda E-Nabız uygulama şifresini oluşturma kısmı içerisinde hata vermektedir.
  • En az 8 haneli olacak şifrenizi oluşturma işlemini yaparken mutlaka Büyük HARF , Küçük harf ve Rakamlardan oluşan şifre oluşturmanız gerekmektedir.
  • Aynı zamanda nokta, virgül, soru işareti gibi özel karakterleri de kullanarak E-Nabız Yeni Kayıt Şifre Hatası ile karşı karşıya kalma durumunu ortadan kaldırma şansınız bulunmaktadır.

E-Nabız uygulamasına gelen yeni güncellemeler ile birlikte yaşadığınız sorunları iletişim kısmından bizlere yazarak sorunun ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Neden e-nabız şifresi oluştururken hangi karakterlerin geçerli olduğuna dair bir bilgilendirme bölümü yok? Harf, rakam ve virgül dışında bir sürü karakter var ancak bazılarını kabul etmiyor ve tek tek denemek zorunda kalıyoruz. En kısa zamanda güncellenmesi lazım.

CEVAP VER