Sinovac Aşı Randevusu – E-Nabız

0
906
BionTech Aşı Randevusu - E-Nabız
BionTech Aşı Randevusu - E-Nabız

Covid-19 salgının tüm dünyada giderek etkisini arttırmasıyla beraber Sinovac Aşı Randevusu almak isteyen kişi sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde 2 farklı firmanın aşılama çalışmaları tüm hızıyla devam ederken sizlerde isterseniz Sinovac Aşı Randevusu isterseniz BionTech Aşı Randevusu alarak istediğiniz aşıyı vurdurma şansını yakalamış olursunuz.

Sinovac Aşı Randevusu E- Nabız Nasıl Alınır?

Sinovac Aşı Randevusu almak için izlemeniz gereken adımlar.

  • E-Nabız sistemine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan “Aşı Takvimi ” bölümü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Ardından hemen üst menülerde yer alan Covid-19 Aşısı bölümü bulunmaktadır. Üst menüde sağ tarafta.
  • Bu bölüm içerisine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkacak olan bölüm içerisinde Aşı olmak istediğiniz İl ve İlçe bölümünü seçmeniz gerekmektedir.
  • Ancak burada aşılama için belirtilen risk grupları içerisinde olmanız gerekmektedir.
  • Bunun için eğer risk grubu içerisinde iseniz zaten karşınıza çıkacak olan menü şu şekilde olacaktır.

Burada karşınıza çıkan bölüm içerisinde Sinovac Aşı Randevusu – E-Nabız üzerinden Sinovac aşısı olmak istiyorsanız bu aşı bölümünden seçim yaparak devletin siz değerli vatandaşlarımıza sunduğu bu imkandan yararlanabilirsiniz.

Hangi aşıyı vurulup vurulmayacağınız konusunda ise zaten devletin kontrolünde olan bu iki aşının da tercih sebebi tamamen size kalmıştır.

CEVAP VER