E-Nabız boy kilo değiştirme

2
8249
E-Nabız boy kilo değiştirme
E-Nabız boy kilo değiştirme

Son zamanlarda en çok merak edilen soruların başında gelen E-Nabız boy kilo değiştirme işlemi hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Bu işlemi yapmak son derece basittir. Bunun için isterseniz mobil cihazlarınızda bulunan E- Nabız uygulaması üzerinden ya da E- Devlet sistemi üzerinden E-Nabız uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.

E-Nabız boy kilo değiştirme nasıl yapılır?

E-Nabız boy kilo değiştirme işlemi için uygulamaya giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan profil resmi bölümü bulunmaktadır. Burada yer alan profil resmi bölümü içerisine giriş yaparak sonra karşınız çıkan menü içerisinde Boy oranınızı girmek istediğiniz bölüm çıkacaktır. Orada yer alan menü içerisine boyunuzu yazdıktan hemen sonra karşınıza çıkan bölümde düzenle menüsüne bastıktan hemen sonra değiştir seçeneğine tıkladıktan sonra işleminizi gerçekleştirme şansını yakalamış olacaksınız.

Aynı işlemi kilo işlemi içinde aynı menü içerisinde yaptıktan sonra karşınıza çıkan vücut kitle indeksiniz ile ilgili bütün verileri alma şansınız bulunmaktadır. Son derece basit olan bu işlemi yaparak sizlerde sorunsuz bir şekilde artık E-Nabız boy kilo değiştirme işlemini buradan yapmış olacaksınız.

2 YORUMLAR

  1. Sayfada boy ve kan grubu değişikliği, kimlik bilgileri değişikliği var ama olması gereken kilo değiştirme seçeneği yok. Yani bu siteyi ayarlayan şahsın boyu ve kan grubu sürekli değiştiği halde kilosu hiç değişmiyor sanırım ben bunu anladım…

CEVAP VER