E-Nabız öğrenci belgesi

0
934
E-Nabız öğrenci belgesi
E-Nabız öğrenci belgesi

E-Nabız kullanan öğrenci vatandaşlarımızın merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız öğrenci belgesi ile ilgili tüm detayları buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle de sistem üzerinden alabileceğiniz öğrenci belgesi ile işlemlerin detaylarına buradan bakalım.

E-Nabız öğrenci belgesi

E-Nabız kullanan vatandaşlarımızın merak ettiği E-Nabız öğrenci belgesi işlemi için sistem üzerinde öğrenci belgesi yer almamaktadır. Ancak öğrenci vatandaşlarımızın E-Nabız sistemi üzerinde alacakları raporları öğrenim gördükleri eğitim ve öğrenim kurumlarına sunma durumları bulunmaktadır. Bu yüzden de E-Nabız öğrenci belgesi adı altında bu şekilde işlemlerinize devam edebilirsiniz.

E-Nabız öğrenci belgesi alma PDF

Öğrenim görmüş olduğunuz eğitim ve öğretim kurumlarının sizlerden talep ettiği raporları sistem üzerinden almak istediğiniz zaman “Raporlarım ” menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir. Sizlerden istenen belgelerin bu bölüm içerisinde yer aldığını ve bu bölüm içerisinde yer alan kısımdan bunu dilerseniz PDF olarak mobil cihazlarınıza kaydetme durumunuzun bulunduğunu belirtelim. Özellikle de E-Nabız öğrenci belgesi alma işlemi için belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Bazı eğitim ve öğretim kurumlarının covid-19 salgın dönemlerinde öğrencilerden istediği aşı durum belgelerini de E-Nabız sistemi üzerinden de ulaşarak işlemlerinizi basit bir şekilde yapma şansınız bulunmaktadır. Bunun için izlemeniz gereken adımın E-Nabız öğrenci belgesi ile alakalı olduğunu ve buradan da işlemlerinize devam etme durumunuz olduğunu belirtelim.

CEVAP VER