Rapor E-Nabız’a Ne Zaman Düşer

1
19452
Rapor E-Nabız'a Ne Zaman Düşer
Rapor E-Nabız'a Ne Zaman Düşer

Vatandaşlarımızın merak ettiği soruların başında gelen Rapor E-Nabız’a Ne Zaman Düşer sorusu hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle de E-Nabız sisteminin her geçen gün sunduğu yenilikler ile artık sağlık işlemlerini daha kısa süre içerisinde yapma şansımız bulunmaktadır. Bu durum karşısında da Rapor E-Nabız’a Ne Zaman Düşer? sorusu hakkında merak edilenlere hep birlikte bakalım.

Rapor E-Nabız’a Ne Zaman Düşer?

Bunun ortalama bir süresinin olmadığını belirtelim. Çünkü hangi konu da rapor aldığınıza bağlı olarak sistemde yaşanan yoğunluk durumlarına göre değişkenlikler göstermektedir. Ancak genellikle tek hekim raporlarının sistem üzerine ortalama olarak 1 gün içerisinde düştüğünü belirtmek istiyoruz. Rapor E-Nabız’a Ne Zaman Düşer ? Ancak bazı heyet raporlarının ve tek hekim olmayan raporların düşme süresi ile ilgili olarak bu sürenin ortalama olarak raporun çıkmasına bağlı olarak 1 haftaya kadar çıktığını belirtelim.

Eğer belirttiğimiz sürenin geçmesi durumu ile karşı karşıya kaldığınız zaman yapmanız gereken rapor aldığınız kurum ile iletişime geçerek bu konu hakkında daha detaylı bilgi alma durumunuz söz konusu olmaktadır.

E-Nabız sisteminde yaşanan gelişmelere bağlı olarak yaşadığınız sorunları ve çözemediğiniz sorunlarınızı bizlere yorum kısmı üzerinden yazarak detayları öğrenme fırsatınız bulunmaktadır. İşte merak ettiğiniz Rapor E-Nabız’a Ne Zaman Düşer? sorusunun cevabı.

1 YORUM

 1. İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde görev almaktayım.
  60 yaş üzeri olmam ve Sağlık Bakanlığınca belirtilen kronik hastalıklarım:
  -Kronik iskemik kalp hastalığı,
  -Koroner arter hastalığı,
  -Anteriyel hipertansiyon,
  -Hiperlipidemi
  bulunmaktadır. Ancak e-nabız sisteminde riskli kronik hastalığım bulunmadığı belirtilmektedir.
  Oysa, yukarıda belirttiğim kronik hastalıklara ilişkin ilaç raporlarım e-nabız sisteminde görülmektedir.
  Mağduriyetimin giderilmesi, yanlışlığın düzeltilmesi ve tarafıma bilgi verilmesi hususunda gereğini arz ederim.

CEVAP VER