E-Nabız’a nasıl girebilirim?

0
2064
E-Nabız'a nasıl girebilirim
E-Nabız'a nasıl girebilirim

Sağlık Bakanlığı bünyesinde vatandaşların hizmetine sunulan bir uygulama olan E-Nabız uygulaması sayesinde artık hastane ile ilgili olan bütün işlemlerinizi çok kısa süre içerisinde yapma şansınız bulunmaktadır. E-Nabız’a nasıl girebilirim? Sorusunu merak eden vatandaşlarımız içinde bu sorunun cevabını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. İşte E-Nabız’a nasıl girebilirim sorusunun cevabı.

E-Nabız’a giriş

E-Nabız sistemine giriş yapmak için 2 farklı yöntem kullanma şansınız vardır.

E-Devlet ile E-Nabız’a giriş

E-Nabız şifreniz yoksa bunun için sisteme girmenize yardımcı olacak bir uygulama olan E-Devlet sistemini kullanabilirsiniz. Hatta E-Devlet üzerinden E-Nabız ile ilgili işlemlerinizi yapmak istediğiniz zaman da şifrenizi kolay yoldan alabilirsiniz. Giriş yöntemi olarak isterseniz bu belirttiğimiz yöntemi kullanabilirsiniz. Bu son derece fazla tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yüzden de E-Nabız’a nasıl girebilirim? Sorusunun ilk cevabı olarak bunu belirtmek istiyoruz.

Aile hekiminizden E-Nabız şifrenizi alın

İkinci giriş yönteminin ise Aile hekiminizden alacağınız E-Nabız şifresi ile girmek olduğunu belirtelim. E-Nabız şifreniz yoksa Aile Hekiminize giderek buradan alacağınız şifre ile birlikte sizlerde sistem üzerinden E-Nabız’a girebilir ve artık buradan işlemlerinizi dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

E-Nabız ile ilgili olarak aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenmek için bizlerden bu konuda dilediğiniz zaman yardım alacağınız sitemizin yorumlar kısmından bizlere sorularınızı ulaştırmanız yeterli olacaktır. İşte E-Nabız’a nasıl girebilirim? Sorusunun merak edilen cevapları.

CEVAP VER