E-Nabız’dan sağlık raporu nasıl alınır?

0
16616
E-Nabız'dan sağlık raporu nasıl alınır?
E-Nabız'dan sağlık raporu nasıl alınır?

E-Nabız kullanıcılarının merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız’dan sağlık raporu nasıl alınır? Sorusu hakkında aklınıza takılan soruları buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça fazla sorulan bu sorunun cevabını buradan belirtelim.

E-Nabız’dan sağlık raporu nasıl alınır?

Öncelikli olarak bunun için doğrudan E-Nabız üzerinden işlem yaparak sağlık raporu alma şansınızın olmadığını belirtelim. E-Nabız üzerinden sadece hekimden veya hastaneden almış olduğunuz sağlık raporlarını görme şansınız bulunmaktadır. Bunun içinde sağlık raporunuzu en fazla görüntüleme veya çıktısını alma işlemini yapabilirsiniz.

Sağlık raporu almak için herhangi bir hekimin sizlere bu konuda vermiş olduğu raporu sistem üzerinden nasıl göreceğinize dair bilgileri buradan açıklayalım.

E-Nabız'dan sağlık raporu nasıl alınır?
E-Nabız’dan sağlık raporu nasıl alınır?
  • E-Nabız sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra hemen sol üst tarafta bulunan menüler içerisinde “Raporlarım” bölümü yer almaktadır. Bu bölüm içerisine giriş yapınız.
  • Bu bölüme giriş yaptıktan sonra hemen karşınıza çıkan “Raporlarım “ menüsünde yer alan raporlarınız burada yer almaktadır.
  • E-Nabız’dan sağlık raporu nasıl alınır? Sorusunun cevabını ancak bu şekilde bulabilirsiniz.
  • Burada yer alan raporlarınızı PDF olarak indirmek istediğiniz zaman indirmek istediğiniz raporunuzun üzerine tıklayarak burada yer alan hemen üst bölümde kırmızı kutucuk içerisinde ki PDF bölümüne tıklamanız gerekmektedir.
  • PDF bölümüne tıkladıktan sonra zaten otomatik olarak indireceğiniz bölümü seçmeniz istenecektir. Buradan indirme işlemini yaptıktan hemen sonra artık sizlerde raporunuzu indirerek buradan bu raporun çıktısını rahatlıkla alabilirsiniz.

E-Nabız’dan sağlık raporu nasıl alınır? Sorusu hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmek için sitemizde bulunan yorum kısmından bizlere ulaşarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER