E-Nabız eşimin bilgileri nasıl girerim

0
7077
E-Nabız eşimin bilgileri nasıl girerim
E-Nabız eşimin bilgileri nasıl girerim

E-Nabız kullanıcılarının merak ettiği konuların başında gelen E-Nabız eşimin bilgileri nasıl girerim? sorusu hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle de E-Nabız eşimin bilgileri nasıl girerim? aşamalarını belirttiğimiz şekilde takip ederek sizlerde eş bilgilerini sistem üzerinden girebilirsiniz.

E-Nabız eşimin bilgileri nasıl girerim?

  • Öncelikli olarak E-Nabız sistemine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde işlem yapma şansınız bulunmaktadır.
  • Bunun için E-Nabız uygulaması üzerinde yer alan bölümlerden Profil resminiz olduğu bölüme tıkladıktan sonra karşınıza çıkan “Profil Düzenle” sekmesine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Bu bölüm içerisine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde resmi nikahlı olan eşinizin bilgileri çıkacaktır.
  • Yeni evlenen çiftlerde bu bölümün bazen aksaklıklar nedeniyle geç geldiğini belirtelim.
  • Ancak girmiş olduğunuz bölüm içerisinde eğer eş bilgileri boş görünüyorsa, o menü içerisinde yer alan seçenekleri tıklayarak oradan eşinizin bilgilerini girme durumunuz söz konusu olacaktır.
  • Hatta bu konuda eğer sistem üzerinde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, hemen ekranın sol tarafında profil resminizin altında yer alan “Kimlik Bilgilerimde Yanlışlık Var ” seçeneğine tıklayarak buradan kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde E-Nabız eşimin bilgileri nasıl girerim sorusu hakkında merak ettiğiniz bilgileri bu yöntem ile düzeltme şansını yakalamış olursunuz.

CEVAP VER