Sağlık Ocağı Kan Sonucu Öğrenme

0
1156
Sağlık Ocağı Kan Sonucu Öğrenme
Sağlık Ocağı Kan Sonucu Öğrenme

Sağlık ocağında vermiş olduğunuz kan sonuçlarını öğrenmek için artık sıra bekleme derdine son. Sağlık Ocağı Kan Sonucu Öğrenme işlemini yapmak istediğiniz zaman internet üzerinden kolaylıkla sonuçlarınızı öğrenme şansınız bulunmaktadır. Sağlık Ocağı Kan Sonucu Öğrenme işlemini yapmak için izlemeniz gereken adımları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Sağlık Ocağı Kan Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır?

  • Öncelikli olarak web tarayıcınızdan veya mobil cihazlarınızdan herhangi boş bir internet sayfası açmanız gerekmektedir.
  • Ancak bu işlemleri yapmak sizler için uğraştırıyorsa burada belirttiğimiz linke tıklayarak doğrudan sonuçları öğrenme sayfasına gidebilirsiniz.
  • SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  • Bu belirttiğimiz sayfaya giderek burada yer alan “Tetkik Sonuç Sorgulama ” ekranı üzerinden sizlerde artık kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Ekranda yer alan T.C Kimli No bilgilerinizi girdikten sonra hemen altında yer alan Kayıt No yazan bölümü de sağlık kurumundan almış olduğunuz belge üzerinden doğrulama işlemini yaptıktan sonra “Sorgula ” butonuna basarak buradan işlemlerinizi kolay bir şekilde yapma şansınız bulunmaktadır.
  • Bu belirttiğimiz işlemler dışında aynı zamanda E-Nabız kullanıcıların da işlemlerini E-Nabız uygulamaları üzerinden yapma şansları bulunmaktadır. Sizlerde E-Nabız uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan sayfa içerisinde ” Tahlillerim ” menüsü içerisine giriş yaparak buradan işlemlerini yapma durumları bulunmaktadır.

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde Sağlık Ocağı Kan Sonucu Öğrenme işlemini bu aşamalarda yapabilirsiniz.

CEVAP VER