EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama

0
3982
EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama
EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama

EGE Üniversitesi hastanesinde muayene olan vatandaşlarımızın merak ettiği soruların başında gelen EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama ekranı için izlemeniz gereken adımları siz değerli vatandaşlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle hastane de muayene olduktan sonra sonuçlarınızı öğrenmek için hastanelerde artık bekleme derdine son. Sizlerde belirttiğimiz adımları takip ederek EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama ekranına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama – Ekranı

  • Öncelikli olarak belirttiğimiz linke tıklayarak doğrudan EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama ekranına gidebilir ve buradan işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • SONUÇLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
  • Yukarıda belirttiğimiz linke tıklayarak sizlerde EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama ekranına ulaşabilir ve buradan kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan bu ekranda yer alan T.C Kimlik No ve Protokol No bölümlerini doldurarak EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama ekranından artık sizlerde kolay bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Ekranın hemen sağ üst tarafından yer akan Barkod örneği kısmını da inceleyerek buradan Protokol No ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Son olarak ise Protokol No altında yer alan Güvenlik kodunu girerek buradan işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

EGE Üniversitesi tahlil sonuçları sorgulama ekranı için belirttiğimiz adımları takip edebilirsiniz.

CEVAP VER