E-Nabız Neyim Var Uygulaması Kullanımı

0
686
E-Nabız Neyim Var Uygulaması Kullanımı
E-Nabız Neyim Var Uygulaması Kullanımı

E-Nabız vatandaşlarımıza her geçen gün farklı ve son teknoloji hizmetler sunmaya devam ediyor. Özellikle de yapay zeka teknolojisinin gelişmeye başlamasıyla beraber Sağlık Bakanlığının bu konuda sunduğu en önemli uygulamalar arasında dikkatleri üzerine çeken “Neyim Var “uygulaması ile artık hastaneye gitmeden önce hastalığınız konusunda ön bilgi sahibi olabileceksiniz. İşte merak edilen E-Nabız Neyim Var Uygulaması Kullanımı ve detayları.

E-Nabız Neyim Var Uygulaması Kullanımı Nasıl?

E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra hemen karşınıza çıkan bölüm içerisinde “Neyim Var ” uygulaması veya sayfasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde işlemlerinize devam etmeniz sağlanmaktadır.

Hastalığınız ile şikayetlerinizin olduğu bu bölümde ağrı hissettiğiniz bölgeyi “Ana Şikayetiniz ” bölümü içerisine yazdıktan sonra karşınıza çıkacak olan yapay zeka teknolojisi sayesinde sizlere ağrının durumu hakkında bilgiler sorulacaktır.

Örnek olarak kasık bölgesinde ağrı olan kişilerden yola çıkacak olursak. Ana Şikayetiniz bölümüne “Kasık Ağrısı ” yazdıktan sonra karşınıza çıkacak olan sayfa içerisinde

Bu tarz bir ekran gelecek ve burada yer alan ağrı türünü seçtikten sonra karşınıza ” Devam ” butona basmanız gerekmektedir. Sonrasında sizlere çok farklı soruların sorulacağı bu bölüm içerisinde cevaplara doğru bir şekilde cevap vermeniz gerekmektedir.

Ardından karşınıza çıkacak olan bölümlerde hastalığınız konusunda eklemek istediğiniz Video veya resimleri de ekleme sayfası bulunmaktadır. Bu sayfayı geçe bilir veya belirtilen dosyaları yükleyebilirsiniz.

Sonrasında ise karşınıza çıkacak olan sayfa içerisinde belirttiğiniz şikayetler üzerine “Tanı Tahminleri ” sayfası çıkacak ve bu sayfa içerisinde hastalığınızın yüksek ihtimal bağlı olduğu hastalık türlerini sıralayacaktır.

Sonrasında ise randevu almak istediğiniz bölümlerin hangileri olduğu konusunda sizlere bilgi veren bir ekran çıkacaktır.

E-Nabız Neyim Var Uygulaması Kullanımı

Hemen yukarıda yer alan bilgiler gibi karşınıza çıkacak olan menü içerisinde tanı tahminleriniz hakkında bilgi alabilir ve gitmek istediğiniz ancak hangi polikinliğe gideceğiniz konusunda bilginizin olmadığı detayları buradan öğrenebilirsiniz. Son derece faydalı sonuçlar vermesi beklenen E-Nabız Neyim Var Uygulaması Kullanımı hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarına ulaşmak için yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER