E-Nabız hastalık silme

0
981
E-Nabız hastalık silme
E-Nabız hastalık silme

Sağlık Bakanlığının vatandaşlarımıza sunduğu en önemli uygulamalar arasında yer alan E-Nabız üzerinden artık birçok işlemi son derece kolay şekilde yapma şansımız bulunmaktadır. E-Nabız hastalık silme konusunda merak ettiğiniz detayları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız hastalık silme

Sağlık Bakanlığına bağlı bir kuruluşa gittiğiniz zaman E-Nabız sistemi üzerinde yer alan hastalıklarınızın profilinizde görünmesini istemediğiniz durumlar olabilir. Bu tarz bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zaman izlemeniz gereken adımları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. E-Nabız hastalık silme konusunda belirteceğimiz adımları takip ederek sizlerde hastalıklarınızın profilinizde bulunmamasını sağlamış olursunuz.

E-Nabız hastalık silme Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak E-Nabız sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.

  • Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ziyaretlerim menüsü içerisinde yer alan menüye giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Bu menü içerisine girmiş olduğunuz zaman karşınıza çıkan yerlerde gitmiş olduğunuz hastane ziyaretleriniz bulunmaktadır. Burada yer alan bölümde hastalığınızın görünmesini istemediğiniz bölüm içerisinde yer alan “Profilimde Görünmesi ” seçeneğine tıklayarak buradan sizlerde sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi yapma şansınız yakalamış olacaksınız. E-Nabız hastalık silme işlemini ancak bu şekilde yaparak profiliniz üzerinde görünmesinin önüne geçme şansını yakalamış olacaksınız.

CEVAP VER