E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama

0
1437
E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama
E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama

Covid -19 aşısı olan vatandaşlarımızın en çok merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama işlemini nasıl yapacağınız konusunda merak ettiğiniz tüm detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Sizlerde Covid – 19 aşısı olduysanız ve aşı kartı almak istiyorsanız bu işlemi E-Nabız üzerinden kolay bir şekilde yaparak aşı kartınızın erişimine ulaşabilirsiniz.

E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama – İndirme – PDF

E-Nabız üzerinden aşı kartı almak istediğiniz zaman izlemeniz gereken adımlar konusunda sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

  • Öncelikli olarak E-Nabız sistemine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan menüler içerisinden “Aşı Takvimi “menüsü içerisine girmeniz gerekmektedir.
  • E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama işlemine devam etmek için, ardından açılacak menü içerisinde yer alan bu bölüm içerisinde ” Covid – 19 Aşısı ” bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise karşınıza çıkacak olan bu bölümde,
  • hemen sağ üst tarafta görmüş olduğunuz ” Aşı Kartı (Türkçe) bölümü içerisine giriş yapabilirsiniz.
  • Eğer Aşı Kartınızı İngilizce olarak oluşturmak istediğiniz zaman ise ( Vaccination Card ( English ) menüsüne tıklayarak buradan E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama işlemini dilerseniz PDF şeklinde yapabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz adımları anlık olarak takip ederek sizlerde Aşı kartınızı rahatlıkla oluşturma şansınız bulunmaktadır. Ancak bunun için 2. doz aşının da vücudunuzda yapılması gerekmektedir.

E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama ekranı

Bu şekilde işleminizi yaptıktan sonra yani 2. doz aşıyı aldıktan sonra sizlerde PDF olarak aşı kartınızı indirebilir ve Karekod bölümü içerisinde de kolaylıkla aşı kartınızın tanımını yapabilirsiniz. Belirttiğimiz adımları takip ederek kolay bir şekilde sizlerde E-Nabız Aşı Kartı Sorgulama ekranından ve indirme ekranından bu işlemi yapabilirsiniz.

CEVAP VER