E-Nabız Neyim Var Uygulaması

0
600
E-Nabız Neyim Var Uygulaması
E-Nabız Neyim Var Uygulaması

E-Nabız uygulamasının vatandaşlarımıza sunduğu ayrıcalıkların giderek yaygın hale gelmesinden sonra E-Nabız Neyim Var Uygulaması hakkında kullanıcıların merak ettiği detayları buradan paylaşmak istiyoruz. Son zamanlarda Sağlık Bakanlığının vatandaşlarımıza sunduğu en önemli uygulamalar arasında yer alan ve binlerce bilgiye kısa sürede ulaşmamızı sağlayan bu uygulamanın dışında “Neyim Var “ uygulamasını da indirerek buradan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

E-Nabız Neyim Var Uygulaması Ne İşe Yarar?

Sağlık Bakanlığının vatandaşlarımıza sunduğu uygulamalar arasında en yenisi olan “Neyim Var ” uygulamasını kullanarak sizlerde şikayetlerinizi girdiğiniz hastalıklar hakkında tanı önerisi yapılmasını sağlamış olacaksınız. Özellikle de vücudunuzda şikayetiniz olan bölgeler ile ilgili şikayetlerinizi belirttikten sonra sizlere bu konuda hastalık önerileri sunmaktadır.

Daha kolay bir şekilde randevu almanıza yardımcı olacak ve sizlerde oluşması muhtemel veya muhtemel olan hastalıklarınız konusunda bilgi verecek olan bu uygulama sayesinde randevu almak istediğiniz bölümü araştırma sorunu ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Özellikle de yanlış bildiğimiz birçok hastalık bölümlerinin önüne geçmek için ve vatandaşlarımızın kısa süre içerisinde daha sağlıklı sonuç almalarını için uyarlanan bu uygulama sayesinde kolaylıkla randevu alacaksınız.

Yapay zeka destekli bir şekilde geliştirilen E-Nabız Neyim Var Uygulaması ile artık daha kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz.

CEVAP VER