E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir

0
1912
E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir
E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir

E-Nabız uygulamasının hayatımıza girmesinden hemen sonra birçok soru merak edilen sorular arasında yer almaktadır. İşte E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir? sorusu hakkında kullanıcıların merak ettiği detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Covid-19 testi yaptıran kullanıcılarımızın merak ettiği E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir? ile ilgili bu yazımızda aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir?

Covid-19 yani Korona şüphesi ile gittiğiniz hastane veya sağlık kuruluşundan yaptırmış olduğunuz testten sonra sizlere verilen kağıt üzerinden barkod numarası bulunmaktadır. İşte bu barkod numarası ile birlikte sizlerde corona yani Covid-19 test sonucunu E-Nabız ekranı üzerinden öğrenme şansını yakalamış olacaksınız. Bunun için izlemeniz gereken adımlar hakkında bilgiler sunalım.

Sizlere verilen kağıt üzerinde barkod numarasının nerede yazdığını bilmeyen okurlarımız için belirttiğimiz resimde barkod numarasını göstermek istiyoruz.

E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir
E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir

Yukarıda yer alan kırmızı bölüm içerisinde barkod numarası yazan yerden sizlerde bilgilerinizi girerek E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir? sorusunun cevabını bulmuş olacaksınız. Bu durum karşısında yapmanız gereken sisteme giriş yaptıktan sonra sizlerden zorunlu olarak istenen barkod numarası ve pasaport veya kimlik numaranızı bilgilerinizi yazdıktan hemen sonra artık sizlerde Covid – 19 test sonucu bu sayede kısa süre içerisinde öğrenme şansını yakalamış olacaksınız. İşte uzun zamandır merak edilen E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir? sorusunun cevabı.

CEVAP VER