E-Nabız randevu nasıl iptal edilir?

0
3186
E-Nabız randevu nasıl iptal edilir?
E-Nabız randevu nasıl iptal edilir?

E-Nabız kullanım oranının her geçen gün artması kullanıcıların bazı sorular hakkında merak ettiği bilgilerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de E-Nabız randevu nasıl iptal edilir? Sorusu hakkında izlemeniz gereken adımları buradan siz değerli okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz.

E-Nabız randevu nasıl iptal edilir?

Almış olduğunuz randevuya gitme durumunuz yoksa bunun için en kısa yoldan iptal etme işlemi için Sağlık Bakanlığının randevu hattı olan 182 numaralı telefonu arayarak uğraşmadan randevunuzu kolay yoldan iptal edebilirsiniz. Ancak 182 üzerinden iptal işlemini yapmak istemediğiniz zaman E-Nabız üzerinden belirteceğimiz şekilde sizlerde artık randevunuzu kolay yoldan iptal edebilirsiniz.

  • E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan “Randevularım” bölümü yer almaktadır.
  • Bu bölüm içerisinde yer alan adımlar arasında almış olduğunuz randevu bölümü bulunmaktadır.
  • Burada aldığınız randevunun üzerine tıkladıktan sonra randevu iptal bölümü karşınıza çıkacak ve buradan da almış olduğunuz randevunun iptal işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Son derece kolay bir işlem olan E-Nabız randevu nasıl iptal edilir? Sorusunun cevabını belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Gidemeyeceğiniz randevular için mutlaka ama mutlaka iptal işlemini yaparak burada yer alan hastaların kolay bir şekilde randevu bulmasını sağlayabilirsiniz. İşte merak ettiğiniz E-Nabız randevu nasıl iptal edilir? Sorusunun tüm cevapları ve detayları.

CEVAP VER