E-Nabız maske talebi

0
1567
E-Nabız Maske Talebi
E-Nabız Maske Talebi

Covid-19 salgının tüm dünyayı etkisi altına almasıyla beraber en çok merak edilen konuların başında maske talebi gelmektedir. E-Nabız maske talebi hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevapları hakkında siz değerli okurlarımıza buradan bilgiler sunmak istiyoruz. Koronavirüs salgının tüm dünya da etkisinin giderek artması ile virüsten korunmanın en etkili yöntemleri arasında yer alan maskelerinizi ücretsiz bir şekilde nereden temin edebilirsiniz.

E-Nabız maske talebi nasıl oluşturulur?

Sağlık Bakanlığının mobil uygulaması olan ve vatandaşlarımızın kullanımına ücretsiz bir şekilde sunulan E-Nabız uygulaması üzerinden herhangi bir şekilde maske talebinde bulunma şansınız yoktur. Bunun için tek yapmanız gereken PTT üzerinden online olarak başvuru yapmak olacaktır. PTT üzerinden yapacağınız başvurudan sonra yaptığınız başvuru sonrasında sizlere haftada 5 adet ücretsiz bir şekilde eczanelerden verilecektir.

E-Nabız MASKE TALEBİ İÇİN TIKLAYINIZ…..

E-Nabız üzerinden maske başvurusu yapma şansınızın olmadığını belirtelim. Maske almak istediğiniz zaman E-devlet sistemi üzerinden de maske başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz. Özellikle vatandaşlarımızın korunması adına son derece önemli olan maskenin günlük hayatta sık sık değiştirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden de alacağınız maskelerin kısıtlı olmasından dolayı mümkün olmadıkça evlerinizden çıkmamanız gerekmektedir. Aksi durumda virüsün kol gezdiği şu günlerde sizlerde zor durumda kalmış olacaksınız. İşte E-Nabız maske talebi hakkında merak ettiğiniz detaylar.

CEVAP VER