E-Nabız’a nasıl kayıt olunur

0
2202
E-Nabız'a nasıl kayıt olurum
E-Nabız'a nasıl kayıt olurum

E-Nabız kullanım oranın her geçen gün artması beraberinde bazı soruların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bunlar arasında yer alan E-Nabız’a nasıl kayıt olunur? sorusu hakkında bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız’a kayıt olma

E-Nabız sistemine kayıt olmak için izlemeniz gereken iki yol bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi E-Devlet sistemi üzerinden E-Nabız sistemine giriş yaparak buradna kayıt oluşturmak, Bir tanesi de E-Nabız sistemine bağlı olan Aile Hekiminize giderek buradan E-Nabız şifrenizi istemek olacaktır. Bu iki durum dışında E-Nabız sistemine kayıt olma durumunuzun olmadığını sizlere belirtmek istiyoruz. Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde E-Nabız sistemine kayıt olarak buradan dilediğiniz zaman işlem yapma, randevu alma, sağlık raporlarınızı görüntüleme ve benzeri işlemleri yapma fırsatını bulmuş olacaksınız.

E-Nabız kaydı

E-Nabız uygulamasına kayıt olmak için izlemeniz gereken yolları yani masa üstü bilgisayarınız aracılığı ile yapabilirsiniz, ya da cep telefonlarınızda yer alan uygulamaları cihazlarınıza indirerek buradan işlem yapma fırsatını yakalamış olursunuz. İşte belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde E-Nabız sistemine kolaylıkla kayıt olma şansını yakalamış olursunuz.

CEVAP VER