E-Nabız Tomografi Sonucu

1
20890
E-Nabız Tomografi Sonucu
E-Nabız Tomografi Sonucu

E-Nabız kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konuların başında gelen bir diğer şikayet ile ilgili sizlere açıklama yapmak istiyoruz. Özellikle de son zamanlarda oldukça fazla şikayet alan E-Nabız Tomografi Sonucu ile ilgili sistem üzerinde E-Nabız Tomografi Sonucu öğrenme konusunda sıkıntı çeken vatandaşlarımızın yapması gerekenleri buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız Tomografi Sonucu Öğrenme

E-Nabız Tomografi Sonucu öğrenmek istediğiniz zaman E-Nabız üzerinden sisteme giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde “Radyolojik Görüntülerim” menüsü yer almaktadır. Burada yer alan menü içerisine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde E-Nabız Tomografi Sonuçlarınız yer almaktadır. Ancak bazı durumlarda anlık olarak veri paylaşımı konusunda E-Nabız üzerinden bu işlemler anlık olarak düşmemektedir. Bu yüzden de 1 veya 2 günlük beklemelerin ardından sisteme düştüğünü belirtelim. Ancak çok acil olarak E-Nabız Tomografi Sonuçları için özellikle sisteme düşme konusunda geciken sonuçlarınız için yapmanız gereken muayene olduğunuz hastaneden bu konuda bilgi almak olacaktır.

E-Nabız Tomografi Sonucu

Uzun zamandır hayatımızda bulunan E-Nabız sisteminin zaman zaman bu tarz sorunlar ile karşımıza geldiğini belirtelim.

Her geçen gün güncelleme yaparak daha iyi hale gelen E-Nabız sisteminde yakın zamanda bu tarz sorunların olmayacağını belirtelim. E-Nabız Tomografi Sonuçları ile alakalı olarak E-Nabız uygulamasının resmi mail adresine bu konuda mail alarak sorunun daha kısa süre içerisinde düzelmesini sağlama şansınız da bulunmaktadır.

1 YORUM

CEVAP VER