E-Nabız psikoteknik sorgulama

0
6429
E-Nabız psikoteknik sorgulama
E-Nabız psikoteknik sorgulama

E-Nabız uygulamasının hayatımıza girmesi ile birlikte artık birçok işlemi son derece başarılı bir şekilde yapma şansımız bulunmaktadır. E-Nabız psikoteknik sorgulama işlemi ile ilgili yapmanız gerekenleri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Doğrudan E-Nabız üzerinden yapma şansınızın bulunmadığı bu işlemi yapmak için E-Devlet üzerinden sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi kullanarak giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan bölüm içerisinde kurum olarak Sağlık Bakanlığı bölümü içerisinde yer alan E-imzalı Psikoteknik Değerlendirme Raporu Sorgulama ekranı içerisine girmeniz gerekmektedir.

Sistem üzerinden bu bölüme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde eğer psikoteknik kaydınız bulunuyorsa sistem üzerinden buna erişme şansınız bulunmaktadır.

E-Nabız psikoteknik sorgulama

E-Nabız psikoteknik sorgulama

Bu işlemi yapmak için E-Nabız üzerinden sisteme erişme şansınızın bulunmadığını bunu doğrudan sadece E-Devlet sistemi üzerinden yapmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz. Aksi durumda E-Nabız psikoteknik sorgulama işlemi hakkında E-Nabız üzerinden herhangi bir işlem yapma şansınızın bulunmadığını belirtelim.

CEVAP VER